Kontakta oss

Har du tips, idéer eller kanske bara frågor kring Eksjö & Co?

Du är alltid välkommen att kontakta oss.

Försäljning

Lena Wissinger Sparv
Tel. 070-551 91 18
lena@fempunkter.se

Redaktion / annonsproduktion

Magnus Östberg
Tel. 070-551 90 40
magnus@eksjo.co

Kristoffer Karlsson
Tel. 070-551 92 84
kristoffer@eksjo.co

Alexandra Bjerhag(föräldraledig)
Tel. 070-551 91 40
alexandra@eksjo.co

Henrik Kensén
Tel. 070-551 91 04
henrik@eksjo.co

Lina Bäckman
Tel. 070-551 91 54
lina@fempunkter.se

Christer Gustavssonn
Tel. 070-551 91 42
christer@eksjo.co

 

Gillade du det här? Dela med dig på Facebook!
Prenumerera på nyheter från Eksjö & co
Eksjö & co på Instagram
Prylar & trender

…som tillsammans med sin familj driver Älgparken i Skullaryd som snart öppnar för säsongen. Snart är det dags för premiär för era älgsafari-turer. När drar ni igång? – Vi öppnar upp parken för säsongen den 27 juni och sedan kör vi hela sommaren fram ti …